Serwis i naprawa klimatyzacji - Warszawa i okolice

Aby urządzenia klimatyzacyjne działały prawidłowo, niezbędny jest ich regularny serwis oraz konserwacja poszczególnych podzespołów - przynajmniej dwa razy do roku. Oczywiście, kontrola działania urządzenia i monitorowanie ewentualnych usterek powinna być wykonywana przy każdym użyciu.

Jako eksperci z zagadnień związanych z klimatyzacją, zajmujemy się gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji - wystarczy zgłosić usterkę telefonicznie naszym technikom, którzy niezwłocznie zjawią się u Państwa i rozwiążą problem lub dokonają rutynowego sprawdzenia urządzenia. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na szybkie działanie, eliminowanie źródła problemów z klimatyzacją, poprawę instalacji oraz błyskawiczną wymianę czynnika chłodzącego.

Jesteśmy dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń klimatyzacyjnych o znikomej awaryjności - niezawodność urządzeń wpływa na zadowolenie naszych klientów oraz ocenę naszej pracy, dlatego oferujemy Państwu wyłącznie sprawdzone urządzenia renomowanych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Serwis klimatyzacji - zakres usług Climatech

Zakres prac serwisowych obejmuje:

  • odgrzybianie,
  • pomiar i regulacja ciśnienia freonu,
  • czyszczenie parownika i skraplacza (w tym: ozonowanie),
  • czyszczenie filtrów,
  • pomiar sprawności elektrycznej i wydajności chłodniczej,
  • smarowanie podzespołów,
  • sprawdzanie szczelności układu,
  • sprawdzanie szczelności instalacji odprowadzania skroplin,
  • regulacja i korekta regulatora

Naprawa klimatyzacji - Warszawa, Łomianki

Pełny zakres funkcjonalności klimatyzacji jest utrzymany tylko wtedy, gdy urządzenie jest regularnie serwisowane a usterki niezwłocznie naprawiane. Lekceważenie procesu konserwacji klimatyzatorów może skutkować zagrzybieniem urządzenia, w efekcie czego podczas jego działania, zamiast świeżego powietrza o określonej temperaturze, będzie nawiewało strumień nieprzyjemnego zapachu o wysokiej zawartości cząsteczek pleśni, bakterii i pasożytów. To z kolei może prowadzić do zakażeń dróg oddechowych osób przebywających w pomieszczeniach z klimatyzacją lub ostrych reakcji alergicznych. Warto więc co najmniej dwa razy w roku skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się serwisem oraz czyszczeniem klimatyzacji.

Zespół techników Climatech wyeliminuje nieświeży zapach z klimatyzacji, zdiagnozuje przyczynę utraty wydajności, znajdzie źródło wycieków czynnika. Z naszą pomocą klimatyzatory będą pracować wydajnie i ekonomicznie przez długie lata.


Dlaczego warto wykonywać okresowe przeglądy klimatyzatorów
Zgłoś potrzebę serwisu